III Leśny Bieg Zbiega Służb Mundurowych

Trzeci rok z rzędu druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Małkini Górnej rywalizowali w niecodziennym mini biegu – III Leśnym Biegu Zbiega Służb Mundurowych. To bieg wyjątkowy, przebiegający po najtrudniejszych fragmentach lasów Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka. W tym roku jednak zmieniono miejsce biegu, nowa lokalizacja to lądowisko w Grądach. Bieg odbył się w ostatnią sobotę sierpnia, czyli 29 sierpnia 2015r. W tym roku nie zabrakło nas też na podium, w mini biegu zbiega drugie miejsce zajął Maciej Radomski a trzecie Cezary Żórawski z MDP Małkinia Górna.

Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji takich jak: pokaz samoobrony prezentowany przez Straż Miejską w Warszawie, pokaz sprzętu strażackiego oraz akcję ratowniczą wykonaną przez Państwową Straż Pożarną w Ostrowi Mazowieckiej, wiele ciekawych konkursów oraz pokaz sprzętu wykorzystywanego przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Organizatorami III Leśnego Biegu Zbiega dla Służb Mundurowych podobnie jak w roku ubiegłym jest Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie oraz Nadleśnictwo Ostrów Mazowiecka.

Zapraszamy do galeri - III Leśny Bieg Zbiega Służb Mundurowych

© Copyright by OSP Małkinia Górna 2020 ©

stat4u